Плани-конспекти з анг мови 6 кл (друга іноземна) Пахомова І семестр
Дата ____________ 6 клас
УРОК № 4
Тема: Шкільне життя
в Австралії.
Мета:
навчальна: ознайомити з
новими лексичними одиницями (ЛО), активізувати відомі ЛО та граматичні
структури (ГС); навчити створювати та
застосовувати під час спілкування спеціальні запитання;
розвивальна: розвивати
навички говоріння та діалогічного мовлення;
виховна: виховувати
повагу до друзів та поведінку серед однолітків.
Обладнання: підручник,
зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання,
введення в іншомовне середовище
T: Hello! How are you?
Ps. Fine! Thanks!
T: How many lessons do you have today?
P: We have 7.
2. На повторення та закріплення знань про Simple Present учні мають вибрати правильні
закінчення до дієслів та відповідні
форми допоміжних дієслів.
- or -s
|
Have/has
|
Do/does
|
|
I
|
work
|
|
|
he
|
sleep
|
|
|
they
|
sing
|
|
|
she
|
like
|
|
|
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повідомленні
теми та мети уроку
2. Аудіювання
діалогу шкільних товаришів (с.14). Допомога учням максимально точно передати
ідею тексту та визначити дії школярів. (Впр.1,с.14)
3. Активізація
знань по темі «Знайомство». Вивчення утворення спеціальних запитань.
(впр.2,с.14)
is
|
My
|
Robbie Williams
|
favourite
singer
|
favourite
singer
|
is
|
Who
|
His ?
Her
(Картки виготовляються відповідно до впр.3, с.15)
4. Робота
в зошиті. Впр.3, с.15 виконується письмово
5. Опрацювання
діалогу впр.4 с.15
6. Закріплення
навичок утворення і вживання спеціальних
запитань, опрацювання нових ЛО. Впр.5,с.15
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підсумки
проведеної роботи на уроці.
2. Д/з впр.3
с.15 усно
Дата
____________ 6
клас
УРОК № 5
Тема: Твої
вподобання.
Мета:
навчальна: ознайомити
з новими лексичними одиницями (ЛО), активізувати відомі ЛО та граматичні
структури (ГС); навчити створювати та
застосовувати під час спілкування спеціальні запитання;
розвивальна: розвивати
навички говоріння та діалогічного мовлення;
виховна: виховувати
повагу до друзів та поведінку серед однолітків.
ХІД УРОКУ
І.
ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання, введення в іншомовне
середовище
T: Hello! How are you?
Ps.
Fine! Thanks!
T: How many lessons do you have today?
P: We have 7.
2.
Повідомленні теми та мети уроку
3. На повторення та закріплення знань про Simple Present учні мають
вибрати правильні закінчення до дієслів та відповідні форми допоміжних дієслів.
- or -s
|
Have/has
|
Do/does
|
|
I
|
work
|
|
|
he
|
sleep
|
|
|
they
|
sing
|
|
|
she
|
like
|
|
|
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Let’s acquaintance.
Make a list of English questions for a new pupil.
Make a dialogue. Ex.3 p.15
3.
Read the dialogue and say what is wrong or right.
Ex.4 p.15
4. Work
with Special questions. See new words.
Talk with your partner about food and drinks. Ex.5
p.15
5. Look
at the pictures and say which food do you want.
Make up a dialogue with a partner. Ex.6 p.15
6.
See the grammar cards and remember the rule. p.16
Make a grammar card for the Simple present.
Work in pairs. Complete the sentences.
7.
Training in listening. ex.1 p.17
See the Charlie’s notes and listen to the interview.
He forgets to ask about two things. What are they?
8.
Listen to the words and write them in the correct column.
Ex.2 p.17
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
в.3
с.17 усно
2.
Підсумки уроку.
The lesson is over. Your marks are …
Good bye! Have a rest.
Дата
____________ 6
клас
Тема № 2: Плани на тиждень
УРОК № 8
Тема: Що ти робиш
цього тижня?
Мета:
навчальна: навчити
учнів використовувати фразу (мовну конструкцію) та відповідати на неї, ставити
питання до неї; удосконалювати лексико – граматичні навички;
розвивальна: розвивати
навички говоріння, читання, аудіювання, письма; розвивати вміння працювати в
парах; діалогічного мовлення; поглиблювати знання учнів про особливості
англійської мови;
виховна: виховувати
інтерес до культури іншого народу та вивчення їхнього життя та побуту.
Обладнання:
Підручники,
зошити.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання, організація класу.
2. Повідомлення теми і мети уроку
3.
Активізація знань попереднього уроку.
ІІ.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Checking
homework.
2. Активізація
навичок читання
[k] [i:]
[ai]
Pick
Luck
Neck
Clock
|
Tree
Green
Please
Meat
|
Right
Light
Fight
Might
|
3. Нові ЛО і МК
A million, a thousand, a hundred, pocket money, a piggy bank.
I get my pocket money every week on…
My (mother, father) gives it to me.
I get … UAN.
Where are you going in weekend?
What are you doing in weekend?
To go to museum/ zoo/ supermarket/ play with friends.
4. Look at the
four friends in the picture on p.22 they are discussing the coming weekend.
Where
are they going? Use the exemple.
Ex.1 p.23
5. Complete the sentences with the words in the box.
Ex.2
p.24. Do it in writing form.
6. Training in
speaking. Plants for the weekends.
Рольова гра. Ви зустріли друга перед вихідними. Поділіться з
ним своїми планами на вихідні відвідати зоопарк. Запитай його, які він (вона)
проводить вихідні.
7. Training in listening.
Two men and two women are at the river. They are at the river together
with their children. Their children's names are Taras, Mi- roslav, Orest, Igor
and Solomiyka. One of the men and the two women are sitting on the grass and
talking. There is a basket near 'them. It is full of food. The other man is at
the fire. He is cooking fish soup in the pot.
Orest is far from the other childern. He is sitting on the bank of the
river. He has a fishing-rod in bis hand. He is fishing. He likes to fish very
much.
Solomiyka is walking in the field. She is picking flowers. Is she
picking flowers with her left hand or with her right hand? She is picking them with
her right hand. In her left hand she has a small bunch of field flowers.
Answer the questions.
1. Who
are there in the river?
2. What
are the children’s name?
3. What
do the adults do?
4. What
do the children do?
5. Who
can not swim?
6. Who
is fishing?
7. What
has he in his hand?
8. Who
is picking flowers?
9. What
is this text about?
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.5 с.24 письмово
2.
Підсумки уроку
Дата
____________ 6
клас
УРОК № 9
Тема:
Звичайні вихідні. Конструкції
there is / there are.
Мета:
навчальна: навчити учнів використовувати фразу (мовну
конструкцію) та відповідати на неї, ставити питання до неї; удосконалювати
лексико – граматичні навички;
розвивальна:
розвивати навички говоріння, читання, аудіювання, письма; розвивати вміння
працювати в парах; діалогічного мовлення; поглиблювати знання учнів про
особливості англійської мови;
виховна:
виховувати інтерес до культури іншого народу та вивчення їхнього життя та
побуту. Виховувати дружелюбне ставлення до людей з інших країн світу.
Обладнання:
Підручник, словник, зошит.
ХІД
УРОКУ
І.
ПОЧАТОК УРОКУ
1.
Привітання
Good morning, dear friends!
Nice to meet you!
2.
Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll speak about your usual weekend.
3.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) How is your usual weekend?
What do you usually do on weekend?
Do you go for a walk with your friends?
Do you help your parents about the house?
б)
Активізація навичок читання
[o] [ar] []
Fond
Lost
Job
Stop
Box
fox
|
Dark
Park
Yard
Scarf
Star
Large
|
Shelf
Shut
Short
Sheep
Sheep
Ship
|
ІІ.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Let’s check your homework.
2. Read the text How is your usual weekend? on
page 25.
3. Grammar structure Present Simple the verb “Be”.
To be
Am is are
( I ) ( he, she, it ) ( you, we, they )
4. See
the new words.
Cold, surprised, fed up, horrible, very good,
terrible, great, difficult.
How is your weekend?
There is, there are
Is she…? Yes,
she is. No, she isn’t.
Are you…? Yes, you are. No, you aren’t.
5. Match the 1-7 to a-g. use the correct verb.
Ex.1 p.25 Do it in writing form.
6. Vocabulary work.
Weekend, to be surprised, horrible, terrible,
animal, elephant, bear.
7. Let’s talk. Where are you? How is it? Ex.2
p.25
ІІІ.
Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання
Розповідь про плани на вихідні.
2. Підсумок уроку
The lesson is over. Your marks are …
Good bye! Have a rest.
Дата
__________ 6 клас
Урок
№ 10
Тема:
Мій відпочинок. Теперішній
простий час.
Мета:
навчальна: навчити учнів використовувати фразу (мовну
конструкцію) та відповідати на неї, ставити питання до неї; удосконалювати
лексико – граматичні навички;
розвивальна:
розвивати навички говоріння, читання, аудіювання, письма; розвивати вміння
працювати в парах; діалогічного мовлення; поглиблювати знання учнів про
особливості англійської мови;
виховна: викликати
в дiтей бажання вчитися; вивчати iноземну мову; виховувати дисциплiну,
звичку до систематичної розумової працi,
Обладнання:
Підручник, словник, зошит.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1.
Привітання
Good morning, dear friends!
Nice to meet you!
2.
Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll speak about your usual weekend.
3.
Уведення в іншомовну атмосферу.
How is your usual weekend?
What do you usually do on weekend?
Do you go for a walk with your friends?
Do you help your parents about the house?
ІІ.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Let’s
check your homework.
2.
Grammar structure Present Simple.
Теперішній простий час.
to
school every day.
3.
Complete the sentences with is or are. Ex.3 p.26
Grammar structure Present Simple the verb “Be”.
I am
He,
she, it is
You,
we, they are
Am
|
I
|
a pupil?
|
Is
|
he/she
|
English?
|
Are
|
they
|
from Ukraine?
|
I
|
am
|
not a
teacher.
|
He/she
|
is
|
not French.
|
They
|
are
|
not from
Canada.
|
Yes, I am. No,
I am not.
Yes, he is. No,
he is not. (isn’t)
Yes, she is. No,
she is not. (isn’t)
Yes, we are. No,
we are not. (aren’t)
Yes, you are. No,
you are not.(aren’t)
Yes, they are. No, they are not. (aren’t)
4. Training in speaking.
Пояснення
мовних конструкцій.
Is she…? Yes,
she is. No, she isn’t.
Are you…? Yes, you are. No, you aren’t.
Answer Mr Spencer’s questions. Ex.4 p.26
5.
Make questions and answers.
Ex.5 p.26
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання
в.6 с.26 письмово.
2. Підсумок уроку
The lesson is over. Your marks are …
Good bye! Have a rest.
Дата ___________ 6 клас
УРОК
№ 11
Тема:
Лист другу.
Мета:
навчальна: Навчати дітей писати листи, поштові листівки,
писати адресу, відрекомендувати своїх друзів, навчити учнів
використовувати фразу (мовну конструкцію) та відповідати на неї, ставити
питання до неї; удосконалювати лексико – граматичні навички;
розвивальна: розвивати
пізнавальний інтерес, увагу, аудитивну
пам'ять, розвиток комунікативної компетенції,
читання та аудіювання, сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити
висновки.
виховна: виховувати інтерес до культури іншого народу та вивчення
їхнього життя та побуту, прищеплювати
учням любов до Батьківщини
Обладнання:
Підручник, словник, зошит.
ХІД
УРОКУ
І.
ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання
Good
morning, children. I am glad to see you.
Let’s
start our lesson now.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
ІІ.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Let’s check your homework.
2.
Активізація навичок читання
[s] caps,
cats, rats, sons, speaks, look, roofs;
[z] beds,
rooms, fans, bags.
Після s, ss, sh, ch, x, o.
[iz]
dishes, watches, walkes.
Закріплення
отриманих навичок
[s]
|
[z]
|
[iz]
|
Додаток 1
3. Read Emma’s e-mail to her friend in Kyiv on
page 27 and choose the correct word.
Ex.1 p.27
4. Play a game: verb dominos.
Make 15 cards. Play in groups. Ex.2 p.27
5.
Write a letter to Emma.
Hello, Emma!
M y name is
__________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Your e-mail
friend, _____________________( your name)
6. See the pictures of Emma’s trip to the zoo.
Put them in the right order and tell the story.
Ex.3 p.28
7. Write the ending of the story.
Ex.4 p.28
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання
впр.5 ст.28 письмово
2. Підсумок уроку
The lesson is over. Your marks are …
Good bye! Have a rest.
Додаток 1
LOOKS
|
LAUGHS
|
CUTS
|
SLEEPS
|
CALLS
|
WATCHES
|
BEGINS
|
HOPES
|
WRITES
|
SEELS
|
Дата
_________ 6
клас
УРОК
№ 12
Тема: Розкажи,
що сталося.
Мета:
навчальна: навчити
узагальнювати й систематизувати отриману інформацію.
розвивальна: Ррзвиток комунікативної компетенції, вдосконалювати навички читання усного та
писемного мовлення з теми, розвиток критичного мислення, спостереження,
фантазії та уяви, розвивати вміння працювати в парах;
діалогічного мовлення; поглиблювати знання учнів про особливості англійської
мови;
виховна: спрямовувати діяльність учнів на розвиток
творчості у вільний час, виховувати інтерес до культури іншого
народу та вивчення їхнього життя та побуту.
Обладнання: Підручник,
словник, зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання
Good morning, children. I am glad to see you.
Let’s start our lesson now.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Let’s check your homework.
2. Vocabulary work.
To borrow / позичати
to try / t r a ı / спробувати
to laugh at /l a f ǽ t /сміятися з
to wig / w i g / перука
to dream /d r i m / мріяти
to be blond / b i b l o n d / бути білявим
sick note / s i k n ə u t / пояснення відсутності у зв’язку з
хворобою
Good grief / g u d g r i: f / боже мій
hairdresser / h e ə
d r e s ə / перукар
3. Read the dialogue and say what happens.
page 29.
4. See the grammar rule and remember it.
Grammar in use.
5. Complete the sentences with the
correct verbs.
Ex.1a p. 29
6. Put the sentences in the correct
order.
Ex.1b p. 29
7. What happens next? Complete the
sentences with the verbs in the box.
Ex. 2 p 29 in writing form.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання
впр.1 с.30 усно
2. Підсумок уроку
The lesson is over. Your marks are …
Good bye! Have a rest.
Дата _________ 6 клас
УРОК № 13
Тема:
У зоопарку.
Мета:
навчити учнів нових; удосконалювати лексико – граматичні навички; розвивати
навички говоріння, читання, аудіювання, письма; розвивати діалогічного
мовлення; поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;
виховувати інтерес до культури іншого народу та вивчення їхнього життя та
побуту.
Обладнання:
Підручник, зошит, додаток 1.
Хід
уроку
І.
Початок уроку
1.
Привітання, організація класу.
2.
Активізація знань попереднього уроку.
ІІ.
Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми і
мети уроку
2. Нові ЛО вибрані з
додатку 1
3. Первинне
закріплення ЛО. Вдосконалення навичок говоріння та письма. З назв тварин
(Дод.1) зробити флешкарти, й запропонувати учням, методом жеребкування, обрати одну таку карту й біля дошки виконати на зразок вправи 1,
с.30 письмово
4. Повторення
граматики
5. Аудіювання тексту
Вправа 3б, с.30
ІІІ.
Заключна частина уроку
1. Д/з
Розповідь про
домашнього улюбленця.
2. Підсумки уроку
Додаток 1
Дата
___________ 6 клас
ТЕМА № 3: ДРУЗІ.
УРОК № 17
Тема: Найкращі друзі.
Мета:
навчальна:
презентувати новий лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби за
темою «Нам усім потрібні друзі», формувати навички вживання нових лексичних
одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання та усного монологічного
мовлення;
розвивальна:
уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно працювати під час
групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні,
розвивати різні типи пам’яті – слухову, зорову, увагу, логічно висловлювати
думку:
виховна:
виховувати вміння сконцентровуватися, поважати ровесників, формувати
доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: Підручник, зошит.
ХІД УРОКУ
І.ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання,
організація класу.
Zoo
|
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.
Повідомлення теми і
мети уроку
1.
Пояснення терміну та
явища в учнівському середовищі – буллінг (bully - хуліган). Буллінг – фізичне або психічне знущання
серед школярів. Якщо ви не були жертвами булінгу, то неодмінно бачили таких
жертв поруч. Проблема, на жаль, надзвичайно поширена. А з розвитком технологій
з’являються нові її форми, наприклад, кібербулінг – цькування дітей за
допомогою електронних повідомлень.
2.
Опрацювати листи дітей
Джейка та Сюзен (с.38)
2.
Активізація
навичок читання
3.
Нові ЛО і МК
Bully - хуліган
4.
Первинне закріплення
ЛО і МК. Вдосконалення навичок говоріння
Практикування розповіді про найкращого
друга.
(На
дошці має бути написаний зразок послідовності речень розповіді).
5.
Вдосконалення навичок
письма.
Написання учнями короткого тексту про
хорошого друга, по вивчених МК.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
с.40 читати
2. Підсумки уроку
Дата ___________ 6 клас
УРОК № 18
Тема:
Хто твій найкращий друг?
Мета:
навчальна:
презентувати новий лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби за
темою «Нам усім потрібні друзі», формувати навички вживання нових лексичних
одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання та усного монологічного
мовлення;
розвивальна: уважно
стежити за презентованою інформацією, ефективно працювати під час групової
роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати
різні типи пам’яті – слухову, зорову, увагу, логічно висловлювати думку:
виховна:
виховувати вміння сконцентровуватися, поважати ровесників, формувати
доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання:
Підручник, зошит.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання
Good morning! Have are you?
Let me see your smiles, please.
OK. Are you ready for the lesson?
2. Повідомлення
теми уроку
Today we
will speak about…
We’re
going to do reading, listening, speaking and writing?
Learn new words.
ІІ.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checing
homework.
2.
Look at the picture and say what you see.
Read the dialogue in pairs on p.40.
3. Training in speaking. ex.1 p.40
Find the questions.
How does Terry ask about….
1. Jake?
2. his friend?
3. a message?
4. a club?
4. Training
in reading. Ex.2 p.40
Put the words in the correct order to mare questions.
Answer the questions.
Do the part 2 in pairs.
5. Groud
work. ex.4 p.41.
Work in a small groups. Think of five different
activities and write them in the table.
Use your table. Tell the class about activities in
your group.
6. Training
in speaking. ex.5 p.41
Ask your teacher.
Do you go to discos?
Do you eat at burger bars?
Do you have a boyfriend?
Do you wear strange clothers?
Do you have long hair?
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
в.3 с.41 усно
2. Підсумки уроку.
Summing-up.
What was the most interesting that you have learned
today? What new words can you name? What was the most difficult? What was the
easiest?
Дата
___________ 6 клас
УРОК
№ 19
Тема: Як
тобі це вдається? Частини тіла
Мета:
навчальна:
вивчити з учнями нові ЛО уроку та застосування спеціальних запитань;
практикувати мовні засоби за темою «Нам усім потрібні друзі», формувати навички
вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції говоріння,
аудіювання;
розвивальна:
уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно працювати під час
групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні,
розвивати різні типи пам’яті – слухову, зорову, увагу, логічно висловлювати
думку:
виховна: виховувати вміння
сконцентровуватися, поважати ровесників, формувати доброзичливу атмосферу в
класі.
Обладнання:
підручник,
зошит.
ХІД
УРОКУ
І. Початок
уроку
1. Привітання
2. Активізація навичок читання
ІІ.
Основна частина уроку
1.
Повідомлення теми
уроку
2.
Спеціальні запитання.
Практика аудіювання.
3.
Закріплення утворення
спеціальних запитань
4.
Вивчення нових ЛО
5.
Робота з словником
ІІІ.
Заключна частина уроку
1.
Підсумки уроку
2.
Домашнє завдання.
Вивчити назви частин тіла.
Дата ___________ 6
клас
УРОК № 20
Тема: Книги,
які ти читаєш.
Мета:
навчальна:
активiзувати вивчений лексико-граматичний матерiал,
вдосконалювати вміння та навички читання, аудіювання, письма, усного мовлення;
вчити реагувати невербально на запитання, які передбачають прості відповіді,
формувати в учнів комунікативну компетенцію,
розвивальна: вчити
уважно стежити за презентованною інформацією, ефективно спiвпрацювати пiд час
парної та групової роботи, мотивувати готовнiсть брати участь в iншомовному
спiлкуваннi, мотивувати бажання до подальшого самовдосконалення в оволодінні
іноземною мовою, розвивати мовну здогадку.
виховна: привернути увагу учнів до вивченого матеріалу, допомогти
їм бути розкутими у спiлкуваннi, викликати в дітей бажання вчитись, вивчати
іноземну мову; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до
систематичної розумової праці.
Обладнання: підручник, робочий зошит.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today we continue our topic: “We all need
friends”.
3. Уведення в іншомовну атмосферу. «Мікрофон»
Who
is your best friend?
What
do you do in free time?
Where
do you go on Sundays?
What
do you like to do best of all?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Look
at the pictures and do the tasks. ex.1 p.44
a) Which titles goes with which book?
b) Join the sentences into one using who or which.
Who - is
about a person.
Which is about a thing.
c) Work in pairs.
Match the sentences from the 1b to the book titles in 1a in the example.
d) Write a book
title about bullies or friends. Make a cover for your book.
3. Lets play. People and things in a crossword puzzle.
ex.2 p.44
Explain the words
in the puzzle, as in example.
4. Lets play.
a) Look at the
pairs of words below and listen to the sentences. Which word can you hear?
If you hear the
word on the left, clap one time. If you hear the word on the right, clap two
times.
1. write or right
2. ours or hours
3. “Bye!” or buy
4. their or there
5. high or “Hi!”
b) Find more words
with the same sound but a different spelling.
5. See the song. Read it and sing with your friends.
ex.4 p.45
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.3 с.45 усно
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. Your marks are….
Goodbye! Have a rest now.
Дата ___________ 6
клас
УРОК № 21
Тема: Урок
домашнього читання. Повторення матеріалу по темі.
Мета:
навчальна:
: активiзувати вивчений лексико-граматичний
матерiал, вдосконалювати вміння та навички читання, аудіювання, письма, усного
мовлення; вчити реагувати невербально на запитання, які передбачають прості
відповіді, формувати в учнів комунікативну компетенцію,
розвивальна: вчити
уважно стежити за презентованною інформацією, ефективно спiвпрацювати пiд час
парної та групової роботи, мотивувати готовнiсть брати участь в iншомовному
спiлкуваннi, мотивувати бажання до подальшого самовдосконалення в оволодінні
іноземною мовою, розвивати мовну здогадку.
виховна: привернути увагу учнів до вивченого матеріалу, допомогти
їм бути розкутими у спiлкуваннi, викликати в дітей бажання вчитись, вивчати
іноземну мову; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до
систематичної розумової праці.
Обладнання: підручник, робочий зошит.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today we continue our topic: “We all need
friends”.
3. Уведення в іншомовну атмосферу. «Мікрофон»
Who
is your best friend?
What
do you do in free time?
Where
do you go on Sundays?
What
do you like to do best of all?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Read the text and do the tasks.
a) pre-reading activities
What
school do you study?
What
form are you in?
Are
there any bullies in your school?
How
can you tell?
What
do they do?
b) while-reading activities
Read
the text and do the tasks. Page 46, continue – page 135.
Answer
the questions, choosing the correct phrase.
1.
How does Terry find the Math test?
a)
easy
b)
difficult
c)
tricky
2.
When do the pupils talk about the test?
a)
after school
b)
in the break
c)
at lunchtime
3.
Where do Lisa and Emma go after school?
a)
to the cafeteria
b)
into town
c)
to the zoo
4.
Where do they meet Sam and Terry?
a)
at the jazz café
b)
in the cafeteria
c)
at the burger bar
5.
What do the four children do on Monday?
a)
talk to Mrs. Richards
b)
phone Mr Rose
c)
talk about the test
6.
When do they get their marks?
a)
on Monday
b)
on Friday
c)
on Wednesday
c) post – reading activities
Read
a continuation of the story on p.135.
Say
if statements 1-8 are true (T) or false (F).
Look
at exercise 3 on page 47.
3. What is the end of the story?
What
do you think happens next?
What
do the bullies do next?
What
does the teacher do then?
What
do the friends do then?
Do
they catch the bullies?
4. Guessing words.
Look
at the baby kangaroo’s face. Guess what “I feel sick” means.
See
the meaning of the word.
If
you are not sure you know the word, look it up in a dictionary.
Do
ex.3 p.48
5. What does Sam say?
Work
in pairs.
Take
turns giving statements and responding to them, as in example.
Example:
Grandma: Sam borrows his dad’s old bike.
Sam: I don’t borrow his
old bike. I borrow his new bike.
Do
ex.1 p.49
6. Complete the dialogue using the phrases in
the box.
And
then answer the questions. Say Yes, I do.
No, I don’t.
7. Fill in the sentences with the words:
usual, school, lessons, new friends,
pen-friend, the football match.
1.
We have 5 __________a day.
2.
I write a letter to my __________.
3.
It is as _________.
4.
The ___________ start at 8:30.
5.
After classes we have _________.
6.
It is really exciting to make _________.
8. Match the opposites.
1.
dark a)
slim
2.
fat b)
curly
3.
fair c)
light
4.
straight d)
dark
5.
special e)
usual
6.
different f)
short
7.
tall g)
to be alike
9. Make up your own sentences with the phrases
below.
1.
I like _______________________________________.
2.
I dislike ____________________________________.
3.
I am good at _________________________________.
4.
It is difficult for me ___________________________.
5.
It is useful for me _____________________________.
6.
I try ________________________________________.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.5 с.47 письмово
в.3 с.49 усно
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. Your marks are….
Goodbye! Have a rest now.
Дата
___________ 6 клас
Тема : Їжа.
УРОК №
22
Тема: Шкільний обід у Грінвічі. Простий теперішній час.
Мета:
навчальна:
активiзувати вивчений лексико-граматичний матерiал,
вдосконалювати вміння та навички читання, аудіювання, письма, усного мовлення;
формувати в учнів комунікативну компетенцію,
розвивальна: вчити
уважно стежити за презентованною інформацією, ефективно спiвпрацювати пiд час
парної та групової роботи, мотивувати готовнiсть брати участь в iншомовному
спiлкуваннi, мотивувати бажання до подальшого самовдосконалення в оволодінні
іноземною мовою, розвивати мовну здогадку.
виховна: привернути увагу учнів до вивченого матеріалу, допомогти
їм бути розкутими у спiлкуваннi, викликати в дітей бажання вчитись, вивчати
іноземну мову; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до
систематичної розумової праці.
Обладнання: підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today we are finishing our topic: “We all
need friends”.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Vocabulary work.
Write down new words.
Ham,
spicy, lamb, sweet, sour, pork, spaghetti, salad, rice, bread, mineral water,
dessert.
3. Takeaway in Greenwich.
Sam
and Emma are looking at this takeaway menus.
Which
restaurant sells foods and drinks given in the table below?
Match
the words in the table to the pictures above, as in the example.
Ex.1
p.51
4. What food do you like?
Work
in small groups.
Tell
about your favourite food.
What
food do you like?
What
do you usually eat when you are hungry?
What
do you usually drink when you are thirsty?
How
many meals a day have you got?
Do
you eat healthy food?
Use
the prompts below.
Ex.2
p.51
5. Complete the dialogue.
-
_______________________.
-
Good afternoon! I’d like to buy two pounds of potatoes.
-
________________________.
-
How much do the apples cost?
-
___________________________.
-
Could you give me two pounds?
-
___________________________.
-
Thank you. How much is it altogether?
-
___________________________.
-
Can I pay by my credit card?
-__________________________.
-
Thank you. Good-bye.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.4 с.51 письмово (проект)
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата
__________ 6 клас
УРОК
№ 23
Тема:
Фаст-фуд.
Шкідлива їжа. Ступені порівняння прикметників.
Мета:
Навчальна:
закрiпити лексичнi одиницi, активiзувати вивчений лексико-граматичний матерiал,
розвивати вмiння та навички читання, письма, усного монологiчного мовлення; ,
Розвuвальна:
розвивати логiчне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливiсть,
розвивати ycнi комунiкативнi
умiння, вчити уважно стежити за презентованою iнформацiею, ефективно
спiвпрацювати пiд час парної та групової роботи, мотивувати готовнiсть брати
участь в iншомовному спiлкуваннi, учити працювати у парi, логiчно висловлювати
думку;
Buxoвна:
виховувати зацікавленiсть у розширеннi своїх знань, використаннi навчального
матерiалу в життi, загальну кyльтyру учнiв, виховувати умiння концентруватися,
слухати iнших, формувати доброзичливу атмосферу в класi, вчити культури
спiлкування сучасного цивiлiзованого cвiтy.
Обладнання: Підручники,
зошити, словники.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today our topic is : “Food”.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Comparing things and people.
Fast
food. Sam and Emma are sitting the table. The bell rings.
What
do they call fast food? Why?
What
do Sam, Emma and Mr. Spencer think about salad?
3.Comparative and superlative forms of
adjectives. .
1) Бесіда з учнями.
T: When we want to describe something, we use an adjective:
а bee is small.
When we want to compare two things, we use a comparative
adjective: an ant is smaller
When we want to compare three or more things,
we use a superlative adjective: a bee and a fly
are small, but an ant is the smallest of all.
Let’s look at the table and tell how to make the comparative
and superlative forms.
Adjectives
|
||
Positive
|
Comparative
(вищий)
|
Superlative
(найвищий)
|
|
-er
|
-est
|
long
|
longer
|
(the) longest
|
strong
|
stronger
|
(the)
strongest
|
big
|
bigger
|
(the) biggest
|
Учні самостійно роблять висновок про утворення прикметників
вищого й найвищого ступенів порівняння. Учитель звертає увагу на те, що в
словах із коротким кореневим голосним подвоюється кінцевий приголосний (щоб не
відкривався склад і не змінювалася
вимова). Якщо слово складається з двох і більше складів, то
Adjectives
|
||
Positive
|
Comparative
(вищий)
|
Superlative
(найвищий)
|
|
more
interesting
|
the most interesting
|
T: Who is the tallest/smallest/oldest/cleverest/funniest in
your class?
Винятки: Good –
better – the best bad - worse
– the worst
4. Different kinds of food.
Let’s
compare the foods.
Ex.2
p.52
5. Look at the pictures.
Compare
the foods in the pictures, use the words in the box.
Ex.
3 p.53
6.
Listening. Listen the dialogue and fill in the grid.
BEFORE THE PARTY
Peter: Have we
got everything we need for the party, Alice?
A lice : Let’s
see. There are five pizzas and ten hamburgers, and I want you to buy some chips
. There is some juice too.
P: Is there apple juice or
orange juice?
A : There is only tomato juice.
But we have some Cola in the fridge.
P: OK. Is there any fruit?
A : There are some oranges and
bananas, but there are not any apples. Can you buy some, Peter?
P: Sure.
A : Thank you. Will you also buy
some ice-cream? There are some chocolates, but there is no ice-cream.
P: What ice-cream shall I buy —
strawberry, chocolate or vanilla?
A : As you like.
P: Well, I ’m going shopping
then. See you!
Прослухай
діалог і заповни таблицю.
Food
|
Alice
and Peter have
|
Alice
and Peter want to buy
|
pizzas
|
+
|
—
|
hamburgers
|
|
|
chips
|
|
|
juice
lemonade
|
|
|
Cola
|
|
|
bananas
|
|
|
apples
|
|
|
oranges
|
|
|
sweets
|
|
|
ice-cream
|
|
|
chocolate
|
|
|
7. Choose adjectives in the boxes and compare
different ideas, as in the
example.
Write
sentences in your workbook.
Ex.4
p.53
8. Let’s talk. Tell about your best food.
Find
the three smallest/tallest/fastest/ … in your group and compare them.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.1 с.61 письмово
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата
___________ 6 клас
УРОК №
24
Тема: Правильне харчування. Модальні дієслова should, must, need.
Мета:
навчальна:
активiзувати вивчений лексико-граматичний матерiал,
вдосконалювати вміння та навички читання, аудіювання, письма, усного мовлення,
навчати працювати з модальними дієсловами, формувати в учнів комунікативну
компетенцію,
розвивальна: вчити
уважно стежити за презентованною інформацією, ефективно спiвпрацювати пiд час
парної та групової роботи, мотивувати готовнiсть брати участь в iншомовному
спiлкуваннi, мотивувати бажання до подальшого самовдосконалення в оволодінні
іноземною мовою, розвивати мовну здогадку.
виховна: привернути увагу учнів до вивченого матеріалу, допомогти
їм бути розкутими у спiлкуваннi, викликати в дітей бажання вчитись, вивчати
іноземну мову; виховувати дисципліну, повагу до однокласників, звичку до
систематичної розумової праці.
Обладнання: підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today our topic is: “Food”.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Read the dialogue and talk about Dr. Bell’s
tips.
Which
tip do you think is the most important? Why?
What
advice does Dr. Bell give to Terry’s class?
Join
a sentence beginning with an ending to make suggestions?
Ex.1
p.54
3. Modal verbs: should, must, need.
Can – могти, вміти, позначає здатність
Can
I use your phone?
Must – мусити, належить щось зробити, необхідність
We
must go now.
Should – слід, належало б зробити, рекомендація
You
should stop talking.
May – бути дозволеним, (можна мені…)
May
I come in?
Say
what you must do at home/at school.
Say
what you mustn’t do at home/at school.
Say
what you need do at home/at school.
Say
what you needn’t do at home/at school.
Ex.2
p.54
4. Look at Terry’s suggestions for his dad and
match sentences 1-6 to a-f.
Use
should/shouldn’t in your soggestions.
Ex.3
p.55
5. Time for relax.
Do
the quiz. How many points do you get?
These
are questions about healthy food.
Ex.4
p.55
Then
compare your answers with your partner.
What
must you change?
6. Make up your own questionnaire. Use other words for the words in colour in
ex.4 p.55. Use your list of foods and drinks. Ask the pupil in your group and
tell the class about the answer.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.6 с.55 письмово
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата _________ 6 клас
УРОК № 25
Тема: В
магазині. Неозначені займенники some, any.
Мета:
Навчальна: активiзувати
вивчений лексико-граматичний матерiал, описувати когось/щось, висловлювати своє
ставлення до когось/чогось, вдосконалювати компетенції читання, письма, усного
монологiчного мовлення; збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку
мови країни, що вивчається, вдосконалювати вміння будувати своє мовне
висловлювання.
Розвивальна: розвивати
логiчне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливiсть,
удосконалювати фонетику та артикуляцiю звукiв, розвивати
ycнi комунiкативнi умiння
з опорою на наочнiсть, вчити уважно стежити за презентованою
iнформацiєю, ефективно спiвпрацювати пiд час парної та групової роботи,
мотивувати готовнiсть брати участь
в iншомовному спiлкуваннi, учити працювати у парi.
Виховна: виховувати
зацікавленiсть у розширеннi своїх знань, використаннi навчального матерiалу в
життi, загальну кyльтyру учнiв, виховувати (формувати) позитивне ставлення до
іноземної мови як засобу спілкування, вчити культури спiлкування сучасного
цивiлiзованого cвiтy, вчити емоційно-ціннісно ставитись до всього, що нас
оточує.
Обладнання: таблиця
«Пори року», картки пов'язанi з порами року та погодою.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today w e’ll continue
speaking about food and cooking. You’ll be able to ask if there is
something somewhere and answer
the question.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. See the indefinite pronouns some, any.
Some
– декілька, деякий. Вживається лише у реченях.
Any
– декілька, деякий. Вживається лише у запитаннях.
Not
any, no - жодного. Вживається лише у запереченях.
Something,
somebody, somewhere.
Anything,
anybody, anywhere.
Nothing,
nobody, nowhere.
3. See the dialogue “At the market”.
Look
at the picture of the stall at Greenwich Market and then make sentences.
Use
the indefinite pronouns some and any.
4. Listen to the dialogue and fill in the
grid.
BEFORE THE PARTY
Peter: Have we
got everything we need for the party, Alice?
A lice : Let’s
see. There are five pizzas and ten hamburgers, and I want you to buy some chips
. There is some juice too.
P: Is there apple juice or
orange juice?
A : There is only tomato juice.
But we have some Cola in the fridge.
P: OK. Is there any fruit?
A : There are some oranges and
bananas, but there are not any apples. Can you buy some, Peter?
P: Sure.
A : Thank you. Will you also buy
some ice-cream? There are some chocolates, but there is no ice-cream.
P: What ice-cream shall I buy —
strawberry, chocolate or vanilla?
A : As you like.
P: Well, I ’m going shopping
then. See you!
Прослухай
діалог і заповни таблицю.
Food
|
Alice
and Peter have
|
Alice
and Peter want to buy
|
pizzas
|
+
|
—
|
hamburgers
|
|
|
chips
|
|
|
juice
lemonade
|
|
|
Cola
|
|
|
bananas
|
|
|
apples
|
|
|
oranges
|
|
|
sweets
|
|
|
ice-cream
|
|
|
chocolate
|
|
|
5. Today your grandma want to make supper. Help her to choose food.
Choose
the right word some or any.
Ex.2
p.56
6. Let’s talk. A shopping dialogue.
Work
in pairs. Help Sam to finish the shopping, using the words from his list. Ask
your partner to be a stall holder. Ex.3
p.56
7. Let’s talk about healthy food.
You
want to get fit. What should or shouldn’t you eat.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.5 с.57 усно, скласти діалог
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата _________ 6 клас
УРОК № 26
Тема: Спорт
може бути небезпечним.
Мета:
Навчальна: активiзувати
вивчений лексико-граматичний матерiал, описувати когось/щось, висловлювати своє
ставлення до когось/чогось, вдосконалювати компетенції читання, письма, усного
монологiчного мовлення; збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку
мови країни, що вивчається, вдосконалювати вміння будувати своє мовне
висловлювання.
Розвивальна: розвивати
логiчне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливiсть,
розвивати ycнi
комунiкативнi умiння з опорою на наочнiсть, вчити уважно стежити за презентованою
iнформацiєю, ефективно спiвпрацювати пiд час парної та групової роботи,
мотивувати готовнiсть брати участь в iншомовному спiлкуваннi, учити працювати у
парi.
Виховна: виховувати
зацікавленiсть у розширеннi своїх знань, використаннi навчального матерiалу в
життi, загальну кyльтyру учнiв, виховувати (формувати) позитивне ставлення до
іноземної мови як засобу спілкування, вчити культури спiлкування сучасного
цивiлiзованого cвiтy, вчити емоційно-ціннісно ставитись до всього, що нас
оточує.
Обладнання: таблиця
«Пори року», картки пов'язанi з порами року та погодою.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today w e’ll continue
speaking about food and cooking. What sport can be dangerous?
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. See the text at page 58 and before you read
say:
What
dangerous sports do you know?
Why
is it dangerous?
Then
read the text.
3. What is your first impressions? Say to
class
Does
the end make you laugh? Why?
Do
you want to know what may happen next?
Then
read the continuation of the story on page 136.
4. Listening
ex.3 p.59
Test
your understanding.
Read
the continuation of the story on page 136.
Say
if the sentences are true or false.
Find
the information in the text to prove your answers.
5. Look at the sentences and put them in the
correct order.
Ex.4
p.59
6.
Гра What Food Is It? .
Ведучий (учитель або один з
учнів) називає властивості якогось продукту харчування.
Після цього учні ставлять
ведучому загальні запитання, намагаючись з ’ясувати, який продукт він має на
увазі. Той учень, який здогадується, займає місце ведучого.
Наприклад, ведучий загадує
масло.
Leader: This
food is very fat. We usually have it with bread.
P 1: Is it a meat product?
Leader: No.
P 2: Is it a milk product?
Leader: Yes.
P 3: Is it yellow?
Leader: Yes.
P 4: Is
it cheese?
Leader: No.
P „ : Is it sweet?
Leader: No.
P 6: Is it salty?
Leader:
Sometimes.
P 7: Is it butter?
Leader: Yes,
it is!
7. Mr. Jackson’s phone call.
Work
in pairs. Take turns asking the questions.
What
does Mr. Jackson says to the young man when he phones him?
What
does the young man say?
What
do they want to do?
Write
a short dialogue and act it out.
Ex.5
p.59
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.4 с.59 усно
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата _________ 6 клас
УРОК № 27
Тема: Продукти
харчування. Здорова їжа.
Мета:
Навчальна: активiзувати
вивчений лексико-граматичний матеріал, ступені порівняння прикметників;
описувати когось/щось, висловлювати своє ставлення до когось/чогось,
вдосконалювати компетенції читання, письма, усного монологiчного мовлення;
збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що
вивчається, вдосконалювати вміння будувати своє мовне висловлювання.
Розвивальна: розвивати
логiчне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливість,
розвивати ycнi
комунiкативнi умiння з опорою на наочнiсть, вчити уважно стежити за
презентованою iнформацiєю, ефективно спiвпрацювати пiд час парної та групової
роботи, мотивувати готовнiсть брати участь в iншомовному спiлкуваннi, учити
працювати у парi.
Виховна: виховувати
зацікавленiсть у розширеннi своїх знань, використаннi навчального матерiалу в
життi, загальну кyльтyру учнiв, виховувати (формувати) позитивне ставлення до
іноземної мови як засобу спілкування, вчити культури спiлкування сучасного
цивiлiзованого cвiтy, вчити емоційно-ціннісно ставитись до всього, що нас
оточує.
Обладнання: підручники,
зошити.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today w e’ll continue
speaking about food and cooking.
What do you know about healthy
food?
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Let’s remember the
words connecting with this theme.
Look at
the pictures and say the words.
Ex.1
p.60
3. Time for rhyme.
Start a list of rhyming words.
Peas – cheese – trees
Ham – lamb - …
Rice – nice - …
4. Let’s see the
food quiz. Ex.3 p.60
1. Where can you find the spiciest food?
a) café b)
Indian restaurant c) fish
and chips shop
2. Where can you get the healthiest food?
a) cake shop b)
burger bar c) salad bar
3. Where can you buy the cheapest food?
a) restaurant b)
burger bar c) school
cafeteria
4. Where can you eat the nicest food?
a) at home b)
at school c) in a burger
bar
5. Let’s see the
degrees of comparison
Complete the sentences with the comparative and
superlative forms of the adjectives.
See ex.1 p.61
6. In town. See the
signs and say what do they mean?
Match pictures 1-5 to descriptions a-e.
Ex.2 p.61
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
в.3 с.61 усно
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата
__________ 6 клас
УРОК
№ 28
Тема:
Здоровий
спосіб життя.
Мета:
Навчальна:
закрiпити лексичнi одиницi, активiзувати вивчений лексико-граматичний матерiал,
розвивати вмiння та навички читання, письма, усного монологiчного мовлення; ,
Розвuвальна:
розвивати логiчне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливiсть,
розвивати ycнi
комунiкативнi умiння, вчити уважно стежити за презентованою iнформацiею,
ефективно спiвпрацювати пiд час парної та групової роботи, мотивувати
готовнiсть брати участь в iншомовному спiлкуваннi, учити працювати у парi,
логiчно висловлювати думку;
Buxoвна:
виховувати зацікавленiсть у розширеннi своїх знань, використаннi навчального
матерiалу в життi, загальну кyльтyру учнiв, виховувати умiння концентруватися,
слухати iнших, формувати доброзичливу атмосферу в класi, вчити культури
спiлкування сучасного цивiлiзованого cвiтy.
Обладнання:
Підручники, зошити, словники.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T. Today our topic is : “Healthy way of life”.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Let’s
remember the words connecting with this theme.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Checking homework.
2. Complete the
conversation with do/don’t or
does/doesn’t.
Do ex.1 p.62
3. Listening task.
A phone call from
Mum. Ex.2 p.62
Sam’s mum phones him from Greece to hear how
his week is going.
What are her questions.
Complete the questions and then match sentences
a-f to sentences 1-6.
4. Speaking
comprehension. See the plan A and the plan B and compare it.
Ex.3 p.62
5. Let’s play a
puzzle-game “What am I?”
Listen attentively and guess these puzzles.
Write down the right answers of vegetables and fruits in your exercise-book.
1) I can be red or green or yellow. I grow in
the tree in the garden. I am tasty in autumn and in winter. What am I? (apple)
2) I am very small. I am red. I grow in the
orchard. I am ripe in summer. My first letter is “C”. Children like jam with
me. (cherry)
3) We are very tasty, when we are green. We
grow in the kitchen garden. We are tasty, when we are salty too. People like to
eat us with tomatoes in salads. What am I? (cucumber)
4) I am tasty, if you boil or fry me. And a
little salt and butter, please. Don’t forget to peel me. I’ll be white then and
clean. You like me with meat, fish, salad. You eat me every day. What am I? how
will you say it in English? (potato)
Now, you try to make your own riddle in two
minutes. Let’s start.
6. How pupils get
fit. Thomas Tallis School magazine does a survey on the student after-school
activities. What does the reporter write?
Complete the
sentences with the correct forms of the adjectives.
Do ex.4 p.63
7. Complete the
dialogue with some or any.
Happy birthday! Lisa and her mum are planning
Lisa’s birthday party later in the week.
do ex.5 p.63
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
Повторити граматичні правила.
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. You were great today.
Your marks are…
Дата
__________ 6 клас
УРОК
№ 29
Тема:
Koнтроль письма.
Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої
компетенції учнів, вміння та навички письма.
Обладнання: Зошити
для контрольних робіт.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll write a test and check your grammar skills.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкція щодо виконання контрольної
роботи та її оцінювання за 12-бальною
шкалою.
T: Контрольна
робота складається з чотирьох завдань. За кожне правильно виконане
завдання ви
отримуєте 3 бали.
3. Виконання
контрольної роботи.
Текст контрольної
роботи дивимось нижче.
Writing test
I term
I. Choose and
circle the correct item to complete the sentences. Some / any.
1. Mother gives
children (some/any) bread and butter.
2. Is there
(some/any) cheese on the plate?
3. Give me
(some/any) tea, please. I am thirsty.
4. There are
(some/any) bananas on the table.
5. Do you want
(some/any) milk in your coffee?
6. Is there
(some/any) water in the glass?
II. Compare the
foods.
1. healthy cheese – fish – vegetables
2. big nut – apple – pumpkin
3. hot coffee with milk – soup
– tea
4. sweet candy – chocolate –
birthday cake
5. interesting toy – photo – book
6. tasty fast food – chicken –
barbecue
III. Choose the
right modal verb.
1. First he
(may/must) prepare his lessons than he can play with friends.
2. You (can/may)
give this book to your friend.
3. I think I
(may/can) make the fire by myself.
4. All children
(must/may) train hard for the competition.
5. In winter I
(must/can) play hockey and skate.
6. You always
(should/may) be polite.
IV. Write questions
to the sentences.
1. They live in a
big house in town.
2. There is a cup
of tea and a roll on the table.
3. His mother works
at the factory.
4. I am going to
the supermarket to get some sweets and jam.
5. My sister is a
very good student.
6. Sam tries a new
game in the park.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
Повторити лексико-граматичний
матеріал.
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. Good-bye!
Дата
__________ 6 клас
УРОК
№ 30
Тема:
Koнтроль аудіювання.
Мета: Перевірити
рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів, вміння та навички аудіювання.
Обладнання: Зошити
для контрольних робіт.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll write a test and check your grammar skills.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкція щодо виконання контрольної
роботи та її оцінювання за 12-бальною
шкалою.
T: Контрольна
робота складається з тексту для аудіювання та чотирьох завдань до тексту. За
кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали.
3. Виконання
контрольної роботи.
Текст контрольної
роботи дивимось нижче.
Listening test
I term
Listen to the text and do the tasks.
Willy
Jackson lives on a farm near the village of Greenwood. There is no school in
the village and Willy goes to school in Sandford by bus. Many children come to
school by bicycles. At 9 o’clock the bell rings and lessons begin. Every day
Willy has got six lessons. At 11 o’clock there is a break for 20 minutes.
Children drink milk and eat cakes in the school canteen. After break the
children have got two more lessons and then comes the break for dinner. Those
pupils, who live near school, go home for dinner, but Willy has dinner in the
school canteen. After classes Willy does not stay at school for clubs. He runs
to the bus stop and hurries home, because he must help his parents on the farm.
Willy is a good pupil and a good son, he studies well and always helps his
parents.
I. Complete the sentences.
1. Willy Jackson lives on a farm ________ the
village of Greenwood.
2. Many children come to school
_________________.
3. Children drink ________ and eat ________ in
the school canteen.
4. Willy does not stay at school
______________.
5. Willy __________ well and always __________
his parents.
II. Put the sentences in the correct order.
1. At 11 o’clock there is a break for 20
minutes.
2. Willy goes to school by bus.
3. At 9 o’clock the bell rings and lessons
begin.
4. Willy has got six lessons every day.
5. Willy lives on a farm.
6. Some pupils go home for dinner.
7. After classes Willy hurries home to help his
parents.
8. Willy has dinner in the school canteen.
III. Choose the correct variant.
1. Willy Jackson lives…
a) in the village of Greenwood;
b) on a farm near the village of Greenwood;
c) in a city of Greenwood.
2. Willy goes to school by…
a) train;
b) tram;
c) bus.
3. Every day Willy has got…
a) five lessons;
b) six lessons;
c) seven lessons.
4. At the break for dinner Willy goes…
a) to school canteen;
b) home;
c) to café.
5. After classes Willy hurries home, because
he…
a) goes for clubs;
b) helps his parents on the farm.
c) wants to see his friends.
6. Willy is a good pupil and a good son,
because…
a) he studies well and always helps his
parents;
b) he is good in many classes;
c) he helps his parents.
IV. Answer the questions.
1. Where does Willy live?
2. How does he get to his school?
3. What do children eat in the school canteen?
4. How many lessons has Willy?
5. Does Willy stay at school for clubs?
6. Is Willy good pupil and good son?
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
Повторити лексико-граматичний
матеріал.
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. Good-bye!
Дата
__________ 6 клас
УРОК
№ 31
Тема:
Koнтроль читання.
Мета: Перевірити
рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів, вміння та навички читання.
Обладнання: Зошити
для контрольних робіт.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll write a test and check your reading skills.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкція щодо виконання контрольної
роботи та її оцінювання за 12-бальною
шкалою.
T: Контрольна
робота складається з тексту для самостійного читання та чотирьох завдань до
тексту. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали.
3. Виконання
контрольної роботи.
Текст контрольної
роботи дивимось нижче.
Reading test
I term
Read the text and
do the tasks.
A
traditional English breakfast is a very big meal – sausages, bacon, eggs,
tomatoes, and mushrooms. The English drink tea with cold milk. Some people have
coffee. “Tea” means two things. It is a drink and a meal. Some English people
have not only breakfast tea, but afternoon tea and evening tea as well. They
have it with sandwiches and cakes. Cream teas are popular, too. They have cakes
with cream and jam. At school children can have a hot meal, but many of them
take a snack from home – a sandwich, a drink, fruit and crisps. British boys
and girls take packed lunches in the lunch boxes to school. The office workers
can have their lunch in sandwich bars, where they can choose bread, salad and
meat or fish to go in the sandwich. There they can drink a cup of tea or
coffee, too.
I. Match the parts
of the sentences.
1. English people
have tea a) a cup of tea or
coffee, too.
2. They have cakes b) with cream and jam.
3. British
schoolchildren c) in
sandwich bars.
4. The office
workers can d) with cold
milk.
5. They can have
their lunch e) can
have a hot meal.
6. They can drink f) choose bread,
salad and meat.
II. Mark true and
false statements according to the text.
1. Before classes
schoolchildren must have a cup of tea or coffee.
2. The English
drink tea with hot milk.
3. They have tea
with sandwiches and cakes.
4. Cream teas are
not popular.
5. They have
sandwiches with cream and jam.
6. The office
workers can have lunch in sandwich bars, where they can choose some yoghurts
and bars of chocolate.
III. Read the text
and put the following sentences in the correct order.
1. Cream teas are
popular, too.
2. The English
drink tea with cold milk.
3. The office
workers can have their lunch in sandwich bars.
4. British boys and
girls take packed lunches in the lunch boxes to school.
5. They have cakes
with cream and jam.
6. “Tea” means two
things.
IV. Answer the
questions.
1. What is the
traditional English breakfast drink?
2. Why does the
word “tea” mean two different things?
3. What kind of
teas are popular in Britain?
4. What can
schoolchildren have for lunch at school?
5. Where can office
workers have their lunch?
6. What do the
office workers have to go in the sandwich?
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
Повторити лексичний матеріал.
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. Good-bye!
Дата
__________ 6 клас
УРОК
№ 32
Тема:
Koнтроль говоріння .
Мета: Перевірити
рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів, вміння та навички говоріння.
Обладнання: Зошити
для контрольних робіт.
ХІД
УРОКУ
І. ПОЧАТОК
УРОКУ
1. Привітання.
T. Good
morning, children. How are you today?
Ps. Good morning, teacher. We are fine. Thank
you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we’ll write a test and check your skills in
speaking.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкція щодо виконання контрольної
роботи та її оцінювання за 12-бальною
шкалою.
T: Контрольна
робота з
говоріння – це ваше висловлювання з поданої теми. Оцінки з говоріння залежатимуть від кількості
правильних речень, які ви складете.
3. Виконання
контрольної роботи.
Текст контрольної
роботи дивимось нижче.
I term
Speaking test
1) Your friend
invites you to go to the football match. But you are not so fond of this game
than your friend. Tell about your favourite kind of sport or favourite game.
2) Tell about a place you like to attend with your friends.
3) You are going
with your friends to McDonald’s shop. Discuss the menu with your friends.
Tell about the healthy food.
4) Do you have a hobby? Tell us about it?
5) How do you spend your weekends? Talk about it?
6) Describe a
person with an unhealthy way of life. Give this person a name and describe what
he/she does which is not healthy.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.
Домашнє завдання.
Повторити вивчений лексичний матеріал по
темах.
2.
Підсумок уроку
The lesson is over. Good-bye!
Have a happy holidays to you!
Коментарі
Дописати коментар